چهارشنبه / ۲۷ تیر / ۱۴۰۳ Wednesday / 17 July / 2024
×

یاسرنظریان مادوانی مدیر #کمیته_امداد_امام_خمینی (ره) داراب: *”🔰عملیات احداث بزرگترین پروژه مسکن خیرساز جهت ولی نعمتان امداد داراب بزودی آغازخواهدشد “* 📍وب سایت و پیج اینستاگرام #دارابیها ‏www.darabihaaa.ir ‏@darabihaaa اگر در روز ۲۰۰ نفر به این اداره مراجعه می کنند قطعاً مشکل دارند و برای برطرف شدن مشکلاتشون به اینجا مراجعه می کنند. من افتخار می […]

عملیات احداث بزرگترین پروژه مسکن خیرساز جهت ولی نعمتان امداد داراب بزودی آغازخواهدشد

یاسرنظریان مادوانی مدیر #کمیته_امداد_امام_خمینی (ره) داراب:

*”🔰عملیات احداث بزرگترین پروژه مسکن خیرساز جهت ولی نعمتان امداد داراب بزودی آغازخواهدشد “*


📍
وب سایت و پیج اینستاگرام #دارابیها

‏www.darabihaaa.ir

‏@darabihaaa

اگر در روز ۲۰۰ نفر به این اداره مراجعه می کنند قطعاً مشکل دارند و برای برطرف شدن مشکلاتشون به اینجا مراجعه می کنند.

من افتخار می کنم که عضوی از خانواده کمیته امداد هستم.

من ، همکارانم و مددجوها عضو یک #خانواده هستیم که اسمش خانواده کمیته امداد است. من خودم را مددکار  کمیته امداد میدانم وهر صبح ساعت ۷ که در این دفتر حاضر می شوم باید آمادگی حل مشکلات داشته باشم که با مدیریت صحیح بتوانم به کمک همکارانمیک مشکلی از مشکلات این خانواده برطرف کنم.


من
به عنوان *مددکار* کمیته امداد اگر بخواهم پُشت این میز بنشینم و بگویم «نه، نمیشه، نداریم و نمی توانیم» با بیان این کلمات هیچمشکلی حل نمی شود. این هنر نیست.

🟡ما با چندین طیف در این اداره روبرو می شویم:

✔️با کسانی روبرو می شویم که  خودازحامیان مددجویان این نهادمقدس مردمی ازبعدمالی ومعیشتی بوده اند  و حال بدلیل ناملایمتهای روزگار ، خشکسالی های پی در پی ودیگر توان اقتصادی برای مدیریت زندگی خانواده خود را هم ندارند و ما در اینجا باید اینعزیزان را تکریم کنیم و به آنها خدمات ارایه کنیم.

✔️گروه دیگری که به ما مراجعه می کنند زنان بد سرپرست یا بی سرپرستی هستند که برای رفع مشکلاتشون به ما مراجعه می کنند.

✔️دیگر گروهی که ما سعی می کنیم که مشکلات آنها را با خدمت به اعضای این خانواده باری را از روی دوش این عزیزان برداریم آنعزیزانی هستند که صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشته اند.


ما
(کمیته امداد شهرستان داراب) بیش از ۲ هزار نفرکودک یتیم و مستمند تحت حمایت داریم.کمیته امداد حضرت امام (ره) باهمتوحمایت خیرین نیک اندیش،مسئولین ومعتمدین درراستای مرتفع نمودن مشکلات عدیده ولی نعمتان وتوانمند نمودن این عزیزان تمام تلاشخود را انجام خواهد داد *خیرین نقطه امید خانواده کمیته امداد حضرت امام (ره)هستند*

ما به کمک رسانه ها، فضای مجازی ، شورا و دهیاران در روستاها باید اعضا خانواده کمیته امداد بر حقوق خود بیشتر آگاه کنیم.

*من به شما نوید این را میدهم که:عملیات اجرایی احداث بزرگترین پروژه مسکن خیرساز  در شهرستان داراب باهمت خیر بنام ومتعصبدارابی بزودی آغاز خواهد شد، با ۲ هکتار زمینی که با همکاری مسئولین استانی وشهرستانی به امداد واگذار شده  (شهرک آیت اللهنسابه ره) این پروژه خیر ساز جهت احداث مسکن برای مدد جویان کمیته امداد امام خمینی ره اجرایی خواهیم کرد.*


🟡
او افزود: در نظر داریم  ۸۰ میلیارد تومان از طریق تسهیلات اشتغالزایی جهت اجرای طرحهای اشتغال به خانواده های مددجویانارائه کنیم ، ایجاد شغل های دانش بنیان از اهداف امداد داراب درراستای تحقق واجرایی نمودن شعارسال توسط رهبرشجاع  وفرزانهانقلاب میباشد. نخبه پروری و تامین هزینه تحصیل بین #دانش_آموزان و #دانشجویان تحت پوشش ، هزینه های درمانی،لوازم ضروریزندگی، احداث مسکن، تأمین جهیزیه عروس های زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی ره، در نظر گرفتن تسهیلات برای آقا دامادهایی کهبادختران مددجویان ما ازدواج وفاقدشغل هستند  گوشه ای از اهداف امداد داراب خواهدبود. از همه مهمتر واولویت کمیته امداد داراب#تکریم ارباب رجوع بخصوص ولی نعمتان این نهادمقدس مردمی میباشد.

📍نظریان در مصاحبه ای که با عوامل پیج اینستاگرام و وب سایت #دارابیها  صورت داد سعی بر این داشت دررابطه با خانواده (کمیتهامداد امام خمینی ره شهرستان داراب) با تزریق کلمه امید و مثبت اندیشی سخن بگوید و در مورد برطرف کردن مشکلات مددجویانکمیته نیز راهکارهایی ارایه دهد.

با این تفاسیر انتظار می‌رود آینده خوبی در انتظار خانواده امداد داراب باشد.

۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *