چهارشنبه / ۲۷ تیر / ۱۴۰۳ Wednesday / 17 July / 2024
×

*🔰ترافیک جام جهانی آسمان قطر* 🔸با نزدیک شدن به شروع بازی های جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲،قطر بسیاری از طرفداران فوتبال از سراسر دنیا راهی این کشور شدهاند و طبق آخرین آمار ، پیش بینی می شود روزانه ۱۱۰ هزار نفر به این کشور سفر کنند ! 🔸بر اساس آمارهای منتشر شده شهروندان ۸۰ کشور بدون […]

ترافیک جام جهانی آسمان قطر ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۱

*🔰ترافیک جام جهانی آسمان قطر*

🔸با نزدیک شدن به شروع بازی های جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲،قطر بسیاری از طرفداران فوتبال از سراسر دنیا راهی این کشور شدهاند و طبق آخرین آمار ، پیش بینی می شود روزانه ۱۱۰ هزار نفر به این کشور سفر کنند !

🔸بر اساس آمارهای منتشر شده شهروندان ۸۰ کشور بدون ویزا می‌توانند به قطر سفر کنند و از نزدیک مسابقات جام جهانی ۲۰۲۰ را تماشا کنند. همچنین بر اساس پیش‌بینی‌ها ۴.۵ میلیون نفر برای تماشای این بازی‌ها به قطر سفر خواهند کرد. این در حالی است کهظرفیت فرودگاه دوحه ۵۰ میلیون مسافر است.

*🔸جام جهانی فوتبال مهمترین رویداد ورزشی جهانی محسوب می شود.* میلیون ها نفر از هواداران فوتبال در سراسر جهان مشتاقهستند تا با یک پرواز، صرف نظر از مدت زمان طولانی، تیم ملی خود را در این تورنمنت جهانی دنبال و حمایت کنند.

🔸چنین رویداد بزرگ جهانی یک فرصت طلایی برای خطوط هوایی دنیا محسوب می شود تا درآمدهای خود را افزایش دهند. در اینمیان رقابت بین شرکت های هواپیمایی برای به دست آوردن بیشترین سهم بازار، در جذب بلیط ها افزایش پیدا میکند. در این تصاویرلحظه ای مربوط به ۲۵ آبان می توانید ترافیک هوایی منطقه دبیقطر را مشاهده کرد. علت ترافیک شدید هوایی در این منطقه این استکه بسیاری از پروازهای بین المللی از سراسر دنیا به قطر *ابتدا به دبی و سپس به قطر خواهند رفت.*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *