چهارشنبه / ۲۷ تیر / ۱۴۰۳ Wednesday / 17 July / 2024
×

*🗞مجوز پایگاه خبری دارابی ها نیوز صادر شد* ✒️سوگند به قلم و آنچه می نویسد با موافقت هیأت نظارت بر مطبوعات مجوز *دارابی ها نیوز* با شماره مجوز ۹۴۱۸۲ صادر شد. *📍اشکان جمشیدی/داربی ها نیوز:* لحظه ای که پیامک تاییدیه رسانه الکترونیک-برخط پایگاه خبری دارابی ها نیوز توسط هیأت نظارت بر مطبوعات برایم ارسال شد […]

مجوز پایگاه خبری دارابی ها نیوز صادر شد

*🗞مجوز پایگاه خبری دارابی ها نیوز صادر شد*
✒️سوگند به قلم و آنچه می نویسد

با موافقت هیأت نظارت بر مطبوعات مجوز *دارابی ها نیوز* با شماره مجوز ۹۴۱۸۲ صادر شد.

*📍اشکان جمشیدی/داربی ها نیوز:*

لحظه ای که پیامک تاییدیه رسانه الکترونیک-برخط پایگاه خبری دارابی ها نیوز توسط هیأت نظارت بر مطبوعات برایم ارسال شد در پوست خود نگنجیدم و در یک چشم به هم‌زدن تمام مشکلات و تمام حرف و حدیث ها از گذشته تا بحال از ذهنم گذر کرد. خوشحالم که از همه ی این مسائلی که در گذشته برایمان رخ داد درس گرفتیم و بر نقاط قوت خود مسلط و در مسیر خود استوارتر شدیم. امیدواریم رسالت خبری خود را به درستی انجام دهیم. (رسالت اصلی یک خبرنگار تهیه خبر و انتقال درست آن به مخاطب است)
در هر صورت با قرار داشتن در این راه خطیر مطالبه گری و پیگیری مشکلات مردمی انواع و اقسام حرف و حدیث ها در پیش روی خود خواهیم داشت. با جان و دل پذیرفته ایم.

🌹از اعماق قلبم برای تمام تبریک‌هایی که به صورت تماس تلفنی ، پیامک ،در گروه ها، هفته نامه ها، درخصوصی واتس اپ، روبیکا، ایتا و اینستاگرام ارسال کردید از شما تشکر می‌کنم.

در پایان؛ پیشاپیش از همه ی همکاران خبری ، فعالین مجازی و رسانه ای دو شهرستان و کشور عزیزمان که ما را در این مسیر حمایت می کنند تقدیر و تشکر می نماییم.

پایگاه خبری دارابی‌ها نیوز*، منبعی معتبر برای اطلاع‌رسانی محلی، به انتشار اخبار و رویدادهای مرتبط با شهرستان داراب و حومه اختصاص یافته است.

*شماره مجوز*:       ۹۴۱۸۲

این پایگاه دارای مجوز الکترونیکی و برخط می‌باشد که در تاریخ ۱۹ تیرماه ۱۴۰۲ صادر شده است.

*اطلاعات مدیریت*:

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: اشکان جمشیدی

*شماره تماس*:

۰۹۱۷۶۷۱۱۸۷۳

۰۹۳۸۴۲۰۶۰۱۸

*ایمیل*:

darab.ashkan@gmail.com

darab.ashkan@gmail.com

 

 

*📍لینک کانال ایتا*
‏ https://eitaa.com/darabihanews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *