چهارشنبه / ۲۷ تیر / ۱۴۰۳ Wednesday / 17 July / 2024
×

*🔺لزوم اتخاذ تدبیری عاجل جهت حفظ و حراست از امکانات شهری و #حفاظت_فیزیکی در پارک‌ها و فضای تفریحی شهر داراب* *📍رسانه دارابی‌ها نیوز* مطالبه مردمی برای نظم بخشیدن بهتر به تفرجگاه‌های شهری و برخورد با مخلان امنیت مردم در پارک‌ها و فضای سبز و جلوگیری از جولان دادن موتور سواران در پارک‌ها باید فکری فوری […]

لزوم اتخاذ تدبیری عاجل جهت حفظ و حراست از امکانات شهری و #حفاظت_فیزیکی در پارک‌ها و فضای تفریحی شهر داراب

*🔺لزوم اتخاذ تدبیری عاجل جهت حفظ و حراست از امکانات شهری و #حفاظت_فیزیکی در پارک‌ها و فضای تفریحی شهر داراب*

*📍رسانه دارابی‌ها نیوز*

مطالبه مردمی برای نظم بخشیدن بهتر به تفرجگاه‌های شهری و برخورد با مخلان امنیت مردم در پارک‌ها و فضای سبز و جلوگیری از جولان دادن موتور سواران در پارک‌ها باید فکری فوری و عاجل کرد. متاسفانه تاکنون این موضوع جدی گرفته نشده و روز به روز پارک‌ها و اماکن تفریحی ناامن‌تر و خانواده‌ها نگران‌تر می‌شوند.

بایستی مثل شهرهای دیگر در شهر داراب هم با همکاری شهرداری و نیروی انتظامی، نیروی حفاظت از پارک‌ها ایجاد گردد تا ضمن ایجاد محیطی امن برای خانواده‌ها، از سرقت اموال عمومی و خصوصی جلوگیری گردد.

وقتی جولان دادن وقت و بی‌وقت موتورسواران و مزاحمت آنها برای شهروندان در پارک‌ها و فضای سبز شهری، تصاویر شکستگی چراغ‌های نورپرداز در محوطه پارک‌ها و بلوارهای سطح شهر یا شکستگی لامپ، شیلنگ و شیر آب سرویس بهداشتی و سرقت تابلوهای برق و کف‌کش آبنماها در این مکان‌ها را می‌بینیم، جای خالی نگهبانی و حفاظت فیزیکی در پارک‌ها را بیشتر حس می‌کنیم.

با اضافه شدن شرکتی جهت نگهبانی و حفاظت فیزیکی در پارک‌ها، اشتغالی برای جوانان علاقمند به این شغل ایجاد و نتیجه آن هم علاوه بر مراقبت از امکانات شهری، رضایتمندی بیشتر شهروندان را در بر خواهد داشت.

از اعضای شورای اسلامی و شهرداری شهر داراب تقاضا داریم این موضوع مهم را بررسی فرمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *